Baoyu Sewing Machine Co., Ltd. — одна із найбільших компаній з виробництва професійного швейного обладнання в Китаї, що спеціалізується на розробці і впровадженні інноваційних технологій в промислову швейну техніку.
Історія бренду «Баою» починається в 1999 році. Заклавши міцну основу в свій розвиток, швидкозростаюча компанія вже в 2003 році експортувала свою продукцію в 38 країн по всьому світу. Через три роки була впроваджена система ERP, яка дозволила мінімізувати виникнення помилок, комплексно оптимізувати керування підприємством і підвищити ефективність виробництва. Загальне визнання прийшло в 2013 році, коли компанія «Baoyu» була визнана кращою в Китаї.
На даний момент, бренд в своєму розпорядженні має два високотехнологічних завода і велику мережу торгових точок по всьому Китаю.

Виробництво

Науково-технологічні центри і виробничі лінії компанії «Баою» зосереджені в столиці світового промислового швейного машинобудування, місті Тайчжоу, провінція Чжецзян. Тут збираються і експортуються більш 300 000 одиниць різної швейної техніки по всьому світу, включаючи: Східну Європу, Центральну і Південно-Східну Азію, Африку, Америку та інші регіони. Вихід кожної одиниці продукції з заводу супроводжується ретельним контролем якості, забезпечуючи клієнта тільки надійною технікою.
Виробнича потужність двох сучасних заводів дозволяє компанії не тільки мати більш 100 найменувань різної швейної продукції, а й збирати техніку бренда «Sewpower».

Baoyu Україна

Ми є офіційним представником компанії «Baoyu» в Україні. Пряма робота з заводом і дружні відносини з компанією, дозволили домогтися лояльної цінової політики і представити високоякісну, сучасну швейну техніку «Baoyu» на ринок України.