Загальна інформація про доставку!

Відправка замовлень здійснюється в населені пункти по всій території України, в яких знаходяться відділення відповідних кур'єрських служб. Вибрати необхідний вам спосіб доставки ви можете в процесі оформлення замовлення через Корзину (Оформлення замовлення), на кроці "Доставка".

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів перевізників, а також залежить від форми оплати. Приблизну вартість доставки ви можете дізнатися в процесі оформлення замовлення, на кроці "Доставка".

Час доставки

Терміни доставки залежать від обраного клієнтом способу доставки і, як правило, становлять від 1 до 3 робочих днів. Більш точний час доставки, Вам зможе повідомити наш менеджер під час обробки вашого замовлення.

Магазини

При наявності замовленого товару в одному з наших виставкових залів, або магазинів наших партнерів, в Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Ви можете забрати замовлення самовивозом. Адреси, контакти і час роботи магазинів можна дізнатися на сторінці - "Дилери".

Пошта

В процесі оформлення замовлення, ви можете вибрати доставку на відділення - "Нової Пошти", або замовити доставку кур'єром за вказаною адресою. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами "Нової пошти".

Для отримання докладної інформації, зв'яжіться з нами за номером телефону: 0800336956 .