Оплата товару в нашому інтернет-магазині здійснюється тільки національною валютою України - "грн", незалежно від вибору виду розрахунку. Разом з покупкою клієнт отримує видатковий лист і заповнені гарантійні документи на всі товари. Вибір типу оплати здійснюється на етапі "Оформлення замовлення", на кроці "Оплата".

Оплата готівкою

Ви можете оплатити обраний вами товар готівкою, кур'єру в руки, або на Новій Пошті.У вас є можливість перевірити товар на наявність дефектів при пересиланні і відповідність товарних позицій у вашому замовленні. У вартість доставки включається комісія за зворотню пересилку грошових коштів: для Нової пошти - 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата на карту

У вас є можливість здійснити оплату на банківську карту. При виборі даного виду оплати, ви вносите оплату до відправки товару службою доставки, або самовивозу. Перевагою оплати товару на карту є відсутність комісії служб доставки за зворотну пересилку грошових коштів. Цей спосіб оплати дозволяє заощадити 50% вартості доставки, в порівнянні з накладеним платежем.

Безготівковий розрахунок

Форма оплати для юридичних осіб та приватних підприємців зареєстрованих, як платники ПДВ. Оплата здійснюється або через банк, або з розрахункового рахунку підприємства. Товар буде доставлений після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо способів оплати замовлень, то Ви можете отримати детальну інформацію по номеру: 38(096)433-88-55